Klasa VIII z Wiśniewy na Targach Pracy i Edukacji.

Klasa VIII z Wiśniewy na Targach Pracy i Edukacji.

Uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej w Wiśniewie wraz ze swoją wychowawczynią p.Hanną Wojtalewicz uczestniczyli w dniu 13.03.2019r. w Targach Pracy i Edukacji. Organizatorami było Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim, Gmina Sępólno Krajeńskie, Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu.

Na  hali Krajny Arena w Sępólnie Krajeńskim wielu wystawców zaprezentowało profile swojej działalności, produkty oraz oferty pracy i nauki w szkołach ponadpodstawowych i wyższych. Wśród wystawców swoje stoiska miały m.in. szkoły ogólnokształcące i branżowe, które zachęcały do praktycznej nauki zawodu. Zaprezentowały się również stowarzyszenia i instytucje państwowe: urzędy pracy, sanepid, straż pożarna i ośrodki zdrowia.

Największym zainteresowanie naszych uczniów cieszyły się oferty szkół, ponieważ lada moment opuszczą mury naszej szkoły i muszą podjąć decyzję w sprawie dalszego kształcenia.

Wychowawczyni klasy VIII
Hanna Wojtalewicz


Comments are closed.