Dziewczyny z Wiśniewie najlepsze w powiecie w drużynowych biegach przełajowych!

Dziewczyny z Wiśniewie najlepsze w powiecie w drużynowych biegach przełajowych!

W środę 23. października odbyły się kolejne powiatowe zawody w ramach Igrzysk dzieci i młodzieży szkolnej. Tym razem uczniowie rywalizowali na obiekcie CSiR w Sępólnie oraz Lasku Miejskim podczas drużynowych biegów przełajowych. Prawo występu miały najlepsze drużyny z poszczególnych gmin powiatu sępoleńskiego oraz trzech najlepszych uczniów z poszczególnych kategorii wiekowych.

Szkołę Podstawową w Wiśniewie reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców urodzonych w 2009 roku i młodsi oraz po 1 osobie indywidualnie z kategorii dziewcząt i chłopców 2007/2008 oraz 2005/2006.

Bezkonkurencyjnie najlepsze w swojej kategorii, po raz kolejny, okazały się dziewczynki, które indywidualnie zajęły dwa pierwsze miejsca na podium, a wszystkie znalazły się w pierwszej dziesiątce uczestników, co przełożyło się na pierwsze miejsce drużynowe i awans na zawody wojewódzkie!

Skład: Knapik Marta, Skrzyńska Aleksandra, Rogowska Anna, Milewska Judyta, Czajka Nadia, Kuszyńska Katarzyna.

Równie udanie zaprezentowali się chłopcy (w składzie: Pawełczak Marek, Telicki Piotr, Potracki Jakub, Grugel Andrzej, Kubicki Mikołaj, Sznul Maksymilian) w tej samej kategorii wiekowej, którzy ostatecznie zajęli 2 miejsce!

Indywidualnie ze starszych uczniów Zuzanna Płotka zajęła 5 miejsce wśród dziewcząt 2007/2008, Nikolas Idzikowski był 6 spośród chłopców tej samej kategorii. Wśród dziewcząt z rocznika 2005/2006 5 miejsce zajęła Martyna Skrzyńska. Wśród chłopców w tej samej kategorii Michał Telicki był 9.

 

B. Burkiewicz

nauczyciel wychowania fizycznego

SP w Wiśniewie


Comments are closed.