Brązowe medale dla uczniów z Wiśniewy w Turnieju piłki siatkowej o puchar Burmistrza Sępólna Kraj.!

Brązowe medale dla uczniów z Wiśniewy w Turnieju piłki siatkowej o puchar Burmistrza Sępólna Kraj.!

W poniedziałek 28.10.2019r. w hali CSiR w Sępólnie odbył się VIII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego. W tego rocznej edycji, pierwszy raz udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie. Do rywalizacji wśród chłopców, jak i dziewcząt zgłosiły się 4 drużyny – SP 1 i 3 Sępólno, SP Wałdowo i SP Wiśniewa.

Wśród chłopców wyraźnie najlepsze były szkoły miejskie, które w bezpośrednim pojedynku rozstrzygnęły kwestie pierwszego miejsca. Lepsza okazała się „jedynka” i to oni wygrali cały turniej. Drugie miejsce przypadło „trójce”. Trzecie dla SP Wałdowo, które po bardzo emocjonującym spotkaniu rozstrzygniętym dopiero w tiebreaku wygrało z SP Wiśniewa 2:1.

Dużo bardziej wyrównany był turniej dziewcząt. Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące i do samego końca nie było wiadomo, kto zwycięży. Ostatecznie najlepsze były dziewczyny z SP nr 1, drugie miejsce dla SP Wałdowo, trzecie dla SP Wiśniewa, które w meczu o 3 miejsce pokonały 2:1 SP nr 3 z Sępólna.

Skład dziewcząt: Czeszewska Wiktoria, Figat Oliwia, Kuszyńska Oliwia, Skrzyńska Martyna, Knapik Julianna, Materska Amelia, Sladecka Zuzanna.

Skład chłopców: Węgierski Szymon, Woźniak Fabian, Pryk Kamil, Jarski Mikołaj, Szydeł Łukasz, Telicki Michał, Wiśniewski Norbert.

 

Gratulacje!

Bartosz Burkiewicz

SP w Wiśniewie

 


Comments are closed.