Srebrne medale dla dziewczyn i chłopców z Wiśniewy w Igrzyskach Dzieci w mini piłce siatkowej.

Srebrne medale dla dziewczyn i chłopców z Wiśniewy w Igrzyskach Dzieci w mini piłce siatkowej.

12.grudnia 2019r. w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie odbyły się kolejne zawody sportowe w ramach Igrzysk Dzieci. Tym razem dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2007 – 2009 rywalizowali w mini piłce siatkowej.

Wśród dziewcząt do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny, które rozegrały spotkania systemem każdy z każdym. Oprócz dziewcząt z SP Wiśniewa wystąpiły również dziewczyny z Wałdowa oraz SP nr1 i SP nr 3 z Sępólna. Po dwóch zwycięstwach 2:1 z rówieśniczkami ze szkół sępoleńskich doszło do pojedynku z SP w Wałdowie. Niestety tego dnia nikt nie był w stanie nawiązać walki z dziewczętami, głównie grającymi w MLKS Krajnie Sępólno. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla SP Wałdowo, które ostatecznie zajęło 1. miejsce.

Wśród chłopców mieliśmy tylko 3 drużyny: SP Wiśniewa, SP nr 1 i SP nr 3 w Sępólnie. W pierwszym meczu nasi chłopcy dość niespodziewanie pokonali rówieśników z „jedynki” 2:0. W drugim meczu, do zwycięstwa w całym turnieju wystarczyło, aby chłopcy z Wiśniewy wygrali jednego seta! Niestety po dość wyrównanym meczu ostatecznie SP nr 3 okazała się lepsza w stosunku 2:0 i to oni wygrali cały turniej.

Skład dziewcząt: Mosek W., Ludtke M., Nowarkiewicz N., Strawa O., Czajka J., Mosek J., Rogowska A., Krzyszkowska A., Knapik M., Płotka Z.

Skład chłopców: Basiński M., Idzikowski N., Myszkowski O., Szczubiał H., Murach S., Piotrowski N., Szews W., Potracki J., Pawełczak M.

B.Burkiewicz
SP w Wiśniewie


Comments are closed.