Kadra

Kadra

KADRA NAUCZYCIELI

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Kwalifikacje Nauczane przedmioty
1. Basińska Dorota mgr inż. chemii, studia podyplomowe w zakresie zintegrowanego nauczania przyrody, studia podyplomowe z matematyki matematyka, przyroda
2. Burkiewicz Bartosz mgr wychowania fizycznego, kurs kwalifikacyjny sędziego piłki nożnej wychowanie fizyczne

 

3. Dropinska Małgorzata mgr matematyki, studia licencjackie na kierunku fizyka, kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki fizyka, świetlica
4. Kałaczyńska Krystyna mgr- kształcenie zintegrowane z wychowaniem przedszkolnym, kursy doskonalące z zakresu pracy w bibliotece wychowanie przedszkolne, biblioteka, świetlica
5. Kamińska Beata mgr filologii germańskiej, studia podyplomowe w zakresie geografii i ochrony środowiska geografia
6. Kozłowski Bartłomiej mgr teologii religia

 

7. Oller Julia  studia magisterskie j. angielski j. angielski

 

8. Orlikowska Wiesława mgr nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym, studia podyplomowe w zakresie informatyki, kurs kwalifikacyjny z zakresu gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej, kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki kształcenie zintegrowane, informatyka
9. Parys Bernadeta mgr nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym, studia podyplomowe w zakresie informatyki,  studia podyplomowe technika z wychowaniem komunikacyjnym, kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki, kurs kwalifikacyjny z zakresu gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej,  kurs kwalifikacyjny wychowanie do życia w rodzinie kształcenie zintegrowane, informatyka, technika, wychowanie do życia w rodzinie

 

10. Przybylska Iwona mgr  biologii, studia podyplomowe w zakresie ochrony środowiska biologia, przyroda w klasie IV, WDŹ w klasie V i VI
11. Wojtalewicz Hanna mgr filologii germańskiej, studia podyplomowe z zakresu historii historia, j. niemiecki
12. Zalewska Joanna mgr filologii polskiej j. polski w klasie VII
13. Zawadzka – Sztandera Iwona mgr nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym, studia podyplomowe z logopedii, kurs kwalifikacyjny ze sztuki, kurs kwalifikacyjny kinezjologia edukacyjna kształcenie zintegrowane, plastyka, muzyka
14. Zawadzka – Tymecka Aleksandra mgr filologii polskiej, kurs kwalifikacyjny „Organizacja i zarządzanie oświatą”, studia podyplomowe w zakresie dydaktyki literatury i języka polskiego, kurs kwalifikacyjny kinezjologia edukacyjna j. polski, doradztwo zawodowe w klasie VII