Plan lekcji

Plan lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2020/2021 KLASA I   PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 8:00 – 8:45 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Zajęcia projektowe/ przyrodnicze Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna 8:50 – 09:35 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Język angielski Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna 9:45 – 10:30 Edukacja wczesnoszkolna Religia Edukacja wczesnoszkolna Edukacja plastyczna Wychowanie fizyczne 10:40 – 11:25 Edukacja muzyczna Edukacja wczesnoszkolna Zajęcia dodatkowe Edukacja informatyczna Zajęcia projektowe (I. Zawadzka-Sztandera) 11:40 – 12:25 Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Edukacja wczesnoszkolna Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (P….

Czytaj Więcej Czytaj Więcej

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

ROK SZKOLNY 2020/ 2021 PODRĘCZNIKI DLA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO DZIECI 3-6 LETNICH Przedmiot Klasa Autor Tytuł Wydawca Nr dopuszczenia podręcznika na liście MEN wychowanie przedszkolne „0” Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha Dzieciaki w akcji – zestaw dla dziecka (2019) Nowa Era – Religia Podręczniki i karty pracy będzie na bieżąco udostępniać katecheta   PODRĘCZNIKI DLA KLASY I Podręczniki (oprócz religii) dla uczniów klasy I refundowane są przez MEN z dotacji celowej – rodzice tych podręczników i ćwiczeń nie kupują!!! Przedmiot Autor Tytuł Wydawca…

Czytaj Więcej Czytaj Więcej

INNE

INNE

rok szkolny 2007/2008 Erwin Kuciapski – III miejsce Gminny Konkurs Matematyczny (opiekun: D. Basińska) Adrian Kurowski – III miejsce Gminny Konkurs Matematyczny (opiekun: D. Basińska) Roch Bohaczyk – III miejsce Gminny Konkurs Matematyczny (opiekun: D. Basińska) Martyna Węgierska – II miejsce konkurs gminny „Krajeńska Szopka Bożonarodzeniowa” (opiekun: Iwona Zawadzka – Sztandera) Miron Kaźmierski – III miejsce konkurs gminny „Krajeńska Szopka Bożonarodzeniowa” (opiekun: Iwona Zawadzka – Sztandera) Wiktoria Wojtowicz – I miejsce Gminny Konkurs Zbiórki Opakowań Plastikowych Łukasz Wolski – I…

Czytaj Więcej Czytaj Więcej

Sport

Sport

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W DZIEDZINIE SPORTU: rok szkolny 2008/09 III m-ce – klasy I-III – Gminne Drużynowe Zawody Sportowe klas I-III „Pluszowy Miś” III m-ce – zespół (8 osób) kl. II – Gminne Drużynowe Zawody Sportowe klas I-III „Pluszowy Miś” (opiekun I. Sztandera) IV m-ce – zespół (8 osób) kl. III – Gminne Drużynowe Zawody Sportowe klas I-III „Pluszowy Miś” (opiekun W. Orlikowska) IV m-ce – zespół (8 osób) kl. I – Gminne Drużynowe Zawody Sportowe klas I-III „Pluszowy Miś” (opiekun…

Czytaj Więcej Czytaj Więcej

Teatr

Teatr

Teatralne pasje: Zabawy słowem, elementy dramy i pantonimy wykorzystywane są nie tylko podczas zajęć dydaktycznych. Jak w każdej szkole tak i u nas tworzymy uczniom warunki do rozwijania mozliwości teatralnych. Służą temu szkolne akademie, imprezy środowiskowe w ramach współpracy z innymi placówkami z terenu powiatu sępoleńskiego.