Plan lekcji

Plan lekcji

PLAN LEKCJI – ROK SZKOLNY 2017/2018

 

KLASA I

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK ŚRODA CZWARTEK

PIĄTEK

8:00 – 8:45

J. angielski

Informatyka Zajęcia zintegrowane (w- f) Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane (w- f)

8:50 – 09:35

Zajęcia zintegrowane

Religia Zajęcia zintegrowane Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

9:45 – 10:30

Zajęcia zintegrowane

J. angielski Zajęcia zintegrowane Zajęcia zintegrowane ( w- f)

Zajęcia zintegrowane

10:40 – 11:25

Religia Zajęcia zintegrowane Zajęcia zintegrowane Zajęcia zintegrowane

Zajęcia z p. S. Szczubiał/ p.M. Dropinską

11:45 – 12:30

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane J. angielski

Zajęcia statutowe ,,Usprawniamy umysł i ciało w grupie siedmiolatków”, p. I. Sztandera

 
12:35 – 13:20

Zajęcia statutowe ,, Gimnastyka umysłu poprzez warcaby, gry planszowe i zabawy integracyjne ”p. I. Sztandera

Zajęcia zintegrowane Zajęcia statutowe z p. J. Oller

Zajęcia taneczne z p. I. Sztanderą /Zajęcia z p. W. Orlikowską

 
13:25 – 14:10

Junior plus

Junior plus

Junior plus

   

 

 
14:15 – 15:00

Junior plus

 

KLASA III

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK ŚRODA CZWARTEK

PIĄTEK

8:00 – 8:45

Zaj. zintegrowane

j. angielski j. angielski wych. fizyczne

j. angielski

8:50 – 09:35

Zaj. zintegrowane

 

wych. fizyczne Zaj. Statutuwe z p. Julią Oller Zaj. zintegrowane

religia

9:45 – 10:30

Zaj. zintegrowane

Zaj. zintegrowane Zaj. komputerowe Zaj. zintegrowane

religia

10:40 – 11:25

Zaj. zintegrowane

Zaj. zintegrowane  

Zaj. zintegrowane

 

wych. fizyczne

j. angielski/ p. Sylwia

11:45 – 12:30

Zaj. zintegrowane

Zaj. zintegrowane  

Zaj. zintegrowane

 

Pożeracze Książek Klasa III

Zaj świetlicowe

12:35 – 13:20

„4 żywioły czyli świat wokół nas”

Zaj. zintegrowane Zaj. zintegrowane Zajęcia taneczne Grupy Era kl. 1-3/Godzina Planszówek

Zaj świetlicowe

13:25 – 14:10

Zaj świetlicowe/ Junior+

Zaj świetlicowe Junior+/ Zaj świetlicowe

Zaj świetlicowe

14:15 – 15:00

Zaj świetlicowe/ Junior+

Zaj świetlicowe/ Junior+ Zaj świetlicowe

Zaj świetlicowe

 

 

KLASA IV

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK

PIĄTEK

8:00 – 8:45

j. polski

j. polski Matematyka Matematyka

Technika

8:50 – 09:35

w-f

j. angielski w-f j. angielski Informatyka

9:45 – 10:30

Religia Plastyka j. polski Historia

Zaj. dodatkowe z j. angielskiego

10:40 – 11:25

Przyroda

Matematyka Zajęcia czytelnicze Religia

Godzina wychowawcza

11:45 – 12:30

j. angielski

w-f j. polski

Matematyka

12:35 – 13:20

Przyroda w-f Muzyka

j. polski

13:25 – 14:10

Zajęcia dodatkowe:
– tańce grupa „ERA”

– Zajęcia sportowe (chłopcy)

14:15 – 15:00

 

KLASA V

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK

PIĄTEK

8:00 – 8:45

w-f

Matematyka Godz. wych. Historia

j. polski

8:50 – 09:35

Matematyka

Plastyka Matematyka Religia

Matematyka

9:45 – 10:30

j. angielski

j. polski w-f j. angielski j. polski

10:40 – 11:25

Przyroda Religia w-f j. polski

Przyroda

11:45 – 12:30

w-f

Wychowanie do życia w rodzinie Muzyka j. angielski

12:35 – 13:20

Dodatkowy w-f j. polski j. polski Przyroda

13:25 – 14:10

Technika/inf.

Technika/inf.

 

 

Siatk./tańce  

 

14:15 – 15:00

Siatk./tańce

 

KLASA VI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK ŚRODA CZWARTEK

PIĄTEK

8:00 – 8:45

matematyka

Religa zaj. polonistyczne „Świerzbiący język” religia

historia

8:50 – 09:35

j. angielski matematyka j. polski przyroda

j. polski

9:45 – 10:30

w-f

przyroda matematyka j. polski

matematyka

10:40 – 11:25

w-f

j. polski j. polski j. angielski

muzyka

11:45 – 12:30

przyroda

zajęcia techniczne w-f j. polski

12:35 – 13:20

j. angielski

wychowywanie do życia w rodzinie w-f historia

13:25 – 14:10 plastyka

zajęcia komputerowe

 

„Siatkówka moją pasją”-co 2 tygodnie godz. wychowawcza

14:15 – 15:00

„Siatkówka moją pasją”-co 2 tygodnie

zajęcia z j. angielskiego „Let’s have fun with English”

 

KLASA VII

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK

PIĄTEK

8:00 – 8:45

j. polski

Religia j. polski Religia

Matematyka

8:50 – 09:35

j. polski Geografia j. polski j. niemiecki

j. niemiecki

9:45 – 10:30

w- f

Geografia j. angielski Matematyka

Historia

10:40 – 11:25

w-f

j. angielski Matematyka Chemia

Muzyka

11:45 – 12:30

Biologia Matematyka w-f Historia

Fizyka

12:35 – 13:20

Chemia

Godzina wychowawcza w-f j. angielski

Fizyka

13:25 – 14:10

Zaj. matematyczno- przyrodnicze

Plastyka Zajęcia sportowe / tańce j. polski

Informatyka

14:15 – 15:00

Zaj. matematyczno- przyrodnicze

Biologia Zajęcia sportowe / tańce Zajęcia dodatkowe –  j. polski

 

 

 


Comments are closed.