Iskry Niepodległej

Iskry Niepodległej

W kwietniu uczniowie klasy 6 wzięli udział w przedstawieniu Iskry Niepodległej. Spektakl odbywa się w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która podróżuje po całej Polsce. Podczas wydarzenia prezentowane są historie naukowców, odkrywców i działaczy społecznych, takich jak Ignacy Łukasiewicz, Jan Szczepanik oraz Wanda Rutkiewicz, za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych. Dzięki ciekawej formie uczniowie mogli lepiej zrozumieć historię i aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Uczniom bardzo podobała się taka forma przedstawienia.


Comments are closed.