Święto Konstytucji 3 Maja
Dnia 30 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji Święto Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przygotowali krótką część artystyczną, która przypomniała znaczenie tego ważnego wydarzenia w historii Polski.
Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczniowie przygotowali część artystyczną.
Podczas wydarzenia uczniowie występujący przypomnieli, jak ważna była Konstytucja 3 Maja – pierwsza w Europie i druga na świecie. Dzięki temu uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę i docenić znaczenie wolności, patriotyzmu oraz odpowiedzialności za ojczyznę.
