OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WIŚNIEWIE W I SEMESTRZE           2018/ 2019
KL. IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA ZAJĘTE MIEJSCE  

RODZAJ KONKURSU/ IMPREZY

 

“3-5-latki” Natalia Kryza najlepsza praca Gminny Konkurs Plastyczny „Mojemu Miastu – laurka” z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Polski  – Grupa wiekowa – 3,4- latki
“3-5-latki” Henryk Sladecki najlepsza praca Gminny Konkurs Plastyczny „Mojemu Miastu – laurka” z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Polski  – Grupa wiekowa – 3,4- latki
“3-5-latki” Nadia Buda wyróżnienie Gminny Konkurs Plastyczny „Mojemu Miastu – laurka” z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Polski  – Grupa wiekowa – 3,4- latki
I Nikola Figat III miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 biegu na 50m
I Nikola Figat II miejsce XVII Regionalne Biegi Uliczne im. Kajetana Bągarskiego w Sępólnie Kraj. klasy I rocznik 2011 – dziewczęta
I Szymon Basiński II miejsce XVII Regionalne Biegi Uliczne im. Kajetana Bągarskiego w Sępólnie Kraj. klasy I rocznik 2011 – chłopcy
I Tomasz Krzanik III miejsce Turniej o Puchar Burmistrza Sępólna Kraj. w warcabach I szachach
II Oskar Woliński II miejsce Turniej Finałowy Szkół Gminy Sępólno Kr. w Szachach o Puchar Burmistrza Sępólna Kraj. w kat. Chłopców

klas I- III

II Katarzyna Kuszyńska I miejsce Turniej Finałowy Szkół Gminy Sępólno Kr. o Puchar Burmistrza Sępólna Kr. w Warcabach 64-polowych w kat. Dziewcząt klas I- III
II Przemysław Tymecki I miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w skoku w dal i w  biegu na 50m
II Przemysław Tymecki Laureat

(V miejsce)

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „LEON” w zakresie sprawności zintegrowanych
II Natalia Lüdtke I miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 biegu na 50m
II Nadia Czajka I miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w skoku w dal
II Amelia Wrzesińska I miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w rzucie piłeczką palantową
II Zofia Pankau III miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w rzucie piłeczką palantową
IV Marek Pawełczak II miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w rzucie piłeczką palantową

I biegu na 60m

IV Agata Krzyżkowska II miejsce Gminny Konkurs Plastyczny ,,Wszystkie dzieci segregują śmieci” w kat. klas 4-6
IV Agata Krzyżkowska II miejsce Gminne zawody w tenisa stołowego
IV Aleksandra Skrzyńska II miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w rzucie piłeczką palantową
IV Aleksandra Skrzyńska II miejsce Gminne biegi przełajowe i awans na zawody powiatowe
IV Marta Knapik II miejsce Gminne zawody w tenisa stołowego
IV Marta Knapik II miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w skoku w dal
IV Marta Knapik III miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w biegu na 60m
V Nikolas Idzikowski III  miejsce XVII Regionalne Biegi Uliczne im. Kajetana Bągarskiego w Sępólnie Kraj. Chłopcy rocznik 2009/2008
V Nikolas Idzikowski I miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w rzucie piłeczką palantową
V Nikolas Idzikowski II miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w biegu na 60m
V Nikolas Idzikowski I miejsce Gminne biegi przełajowe
V Nikolas Idzikowski III miejsce Powiatowe Biegi przełajowe i awans na zawody wojewódzkie
V Oliver Myszkowski Laureat

(VI miejsce)

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „LEON” z języka angielskiego
VI Julianna Knapik II miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w rzucie piłeczką palantową
VI Aleksandra Murach III miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne – Zakończenie Sezonu 2018 w biegu na 60m I skoku w dal
VII Mikołaj Jarski Wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Bożonarodzeniowego Anioła w Wiktorówku
VIII Małgorzata Pankau Wyróznienie Gminny Konkurs Plastyczny ,,Wszystkie dzieci segregują śmieci” w kat. klas 7- gimnzajum
VIII Kamil Flohr Laureat

(IX miejsce)

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „LEON” z języka angielskiego
Marta Lüdtke,

Wiktoria Mosek, Julianna Knapik, Martyna Skrzyńska, Julia Mosek,

Nadia Nowarkiewicz,

Olga Strawa,

Marta Basińska, Amelia Materska, Aleksandra Skrzyńska

 

III miejsce

 

Gminne Zawody w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Knapik Julianna, Skrzyńska Martyna, Mosek Wiktoria, Nowarkiewicz Nadia, Sladecka Zuzanna, Lüdtke Marta,

Strawa Olga,

Basińska Marta, Materska Amelia,

Płotka Zuzanna

I miejsce Gminne zawody w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt
Skrzyńska Martyna

Nowarkiewicz Nadia Knapik Julianna

Strawa Olga

Płotka Zuzanna

Rogowska Anna

I miejsce Gminne Drużynowe biegi przełajowe I awans na zawody powiatowe

Comments are closed.