Ogólnoszkolny Konkurs Wokalny „MAM TALENT”  w Wiśniewie. 

Ogólnoszkolny Konkurs Wokalny „MAM TALENT”  w Wiśniewie. 

14 czerwca o godzinie 9:00 w naszej szkole odbył się ogólnoszkolny konkurs wokalny pt.” MAM TALENT”. Wzięło w nim udział czternaścioro uczniów klas młodszych i starszych oraz jeden najmłodszy uczestnik z Oddziału przedszkolnego. Młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne i sceniczne. Niektórzy zaskoczyli nas niesamowitym entuzjazmem i charyzmą.

Głównym celem konkursu było nie tylko ukazanie swoich talentów, ale także dobra zabawa na zakończenie roku szkolnego 2013/24.

I miejsce zajął zespół  z klasy 7 w składzie : Przemysław  Tymecki, Mikołaj Kubicki, Mariusz Tumanik i Oliwier Krzanik. Chłopcy przygotowali świetny występ, który rozbawił całą publiczność. II miejsce przypadło Amelii Cięciwa, uzdolnionej wokalistce, której zdolności wokalne są nam już znane. III miejsce zdobyła Corina Porru. Jej występ, w którym zaprezentowała nie tylko swoje zdolności wokalne, ale także taneczne, poruszył publiczność i zachęcił do wspólnego śpiewania. Na szczególną uwagę i wyróżnienie zasługiwali także Alan Kubica i Lena Kluch. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom i małą nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za zaprezentowanie swoich umiejętności. Wspaniale było usłyszeć nasze młode talenty muzyczne. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w przyszłym roku.

                                                                                                         Sylwia Stawiak


Comments are closed.