Zajęcia przyrodnicze
W ramach innowacji pedagogicznej odbyły się wyjątkowe zajęcia przyrodnicze, które połączyły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klasy III. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnej nauki, wymiany doświadczeń oraz budowania relacji między młodszymi i starszymi uczniami. Tematem zajęć była obserwacja wzrostu roślin. Uczniowie klasy III z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali swoją hodowlę warzyw – fasolę. Natomiast maluchy zaprezentowały kiełkująca paprykę, pomidory oraz goździki. Opowiadaliśmy o etapach wzrostu roślin, dzieliśmy się swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniami zdobytymi podczas codziennych obserwacji. Szczególną uwagę najmłodszych…

