Zakończenie roku szkolnego w Wiśniewie.

Zakończenie roku szkolnego w Wiśniewie.

19 czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej w Wiśniewie świętowaliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W tym dniu żegnaliśmy uczniów klasy VIII, którzy pod okiem wychowawczyni p.Hanny Wojtalewicz przygotowali pożegnalną akademię. Na uroczystość przybyli, oprócz wszystkich naszych uczniów: rodzice absolwentów, przedstawiciele władz samorządowych, zaproszeni goście oraz rodzice pozostałych uczniów. Absolwenci naszej szkoły odebrali świadectwa, a najlepsi uczniowie z tej klasy również nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce. Młodzież pożegnała się ze swoimi wieloletnimi nauczycielami oraz pracownikami szkoły poetycko-muzyczną częścią artystyczną, w której podziękowała wszystkim kwiatami oraz upominkami. Młodzież przygotowała również na ten uroczysty dzień piosenkę pożegnalną oraz film z życia klasy na przestrzeni tych kilku lat. Druga część uroczystości zakończenia roku szkolnego skierowana była do pozostałych uczniów klas I-VII. Również w tym przypadku najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia. Po uroczystej akademii absolwenci, nauczyciele oraz rodzice klasy VIII udali się do klasy na pożegnalną kawę i ciasto.

Życzymy wszystkim pięknych wakacji, a naszym absolwentom powodzenia na kolejnym etapie edukacji !!!

wychowawczyni klas V i VIII
Hanna Wojtalewicz
SP w Wiśniewie


Comments are closed.