Wiktoria Czeszewska z Wiśniewy na uroczystej gali w Przysieku

Wiktoria Czeszewska z Wiśniewy na uroczystej gali w Przysieku

Wiktoria Czeszewska z Wiśniewy na uroczystej gali w Przysieku

 

   W dniu 5 września 2019 r. uczennica Szkoły Podstawowej w Wiśniewie, Wiktoria Czeszewska, uczestniczyła w uroczystej gali rozdania nagród w związku z udziałem w konkursie „Ekologiczny edukator szkolny – II Edycja 2019”. Uroczystość z udziałem wszystkich uczestników konkursu, zaproszonych gości m.in. p. Anety Jędrzejewskiej Członka Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, odbyła się w budynku Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Przysieku k/Torunia.

W ramach konkursu uczniowie przygotowywali projekty związane z ochroną środowiska i walorami przyrodniczymi obszarów chronionych województwa kujawsko-pomorskiego. Pracę konkursową  musieli udokumentować, między innymi w formie filmu, reportażu, prezentacji czy wydawnictwa.

Wiktoria, w ramach konkursu, napisała projekt działań ekologicznych i znalazła się w gronie uczniów, których projekt został zaakceptowany i na jego realizację uzyskała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego. W ramach projektu Wiktoria, w maju poprzedniego roku szkolnego, zorganizowała dla uczniów całej szkoły festyn ekologiczny, a całe wydarzenie udokumentowała w formie filmu.

Podczas gali panowała świetna atmosfera, m.in. bawiliśmy się w „głuchy telefon”, z magicznego pudełka wyciągaliśmy rekwizyty przy dźwiękach  muzyki, oglądaliśmy projekty multimedialne, albumy fotograficzne, gry planszowe wykonane przez uczniów. Dla wszystkich uczestników przygotowano upominki i certyfikaty.

Wiktorii gratulujemy kreatywności i życzymy zapału do dalszej pracy.

                                                                                                                                                 Iwona Przybylska

nauczyciel biologii

SP w Wiśniewie

 


Comments are closed.