Marta Knapik i Agata Krzyżkowska a z Szkoły Podstawowej w Wiśniewie drugie w ćwierćfinale wojewódzkich zawodów w Tenisa stołowego!

Marta Knapik i Agata Krzyżkowska a z Szkoły Podstawowej w Wiśniewie drugie w ćwierćfinale wojewódzkich zawodów w Tenisa stołowego!

W czwartek 16.01.2020r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Laskowicach odbyły się zawody w ramach Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym. Prawo udziału miały szkoły – zwycięzcy zawodów powiatowych. Oprócz naszej szkoły, był szkoły z gmin: Świecie, Toruń, Bydgoszcz II.

W pierwszym meczu z gminą Toruń obie nasze zawodniczki odniosły pewne zwycięstwa indywidualne i nie dały szans w pojedynku deblowym, wygrywając całe spotkanie 3:0.

W kolejnym meczu przyszło im się mierzyć z faworytem turnieju – SP Laskowice (gmina Świecie).Po bardzo wyrównanym pojedynku, każda z naszych reprezentantek odniosła 1 zwycięstwo i 1 porażkę w pojedynkach indywidualnych, niestety musiały uznać wyższość rywalek w deblu i ostatecznie przegrały w stosunku 2:3.

W końcowym rozrachunku Szkoła Podstawowa w Wiśniewie zajęła drugie miejsce i uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się we wtorek 21.01.2020r. w Tucznie, gmina Inowrocław.

B. Burkiewicz
SP w Wiśniewie


Comments are closed.